Upínacia guma - certifikácia TUV a GS, bez obsahu PAHs, materiál odolný voči UV žiareniu, jadro zo 100% latexu
• Materiál odolný proti UV žiareniu.
• Jadro zo 100 % latexu.
| Farba | červená |
| Šírka (cm) | 10 cm |
| Hmotnosť netto | 180 gram |
| Výška (cm) | 26 cm |
| Dĺžka | 80 cm |
| Dĺžka pri natiahnutí | 160 cm |
| Hĺbka (cm) | 5 cm |
| Názov výrobcu | RAKENNUSKEMIA OY |
| Email výrobcu | info@rakennuskemia.com |
| Adresa výrobcu | Kerkkolankatu 17, 05800 Hyvinkää, FI |