Upínacia guma - certifikácia TUV a GS, bez obsahu PAHs, materiál odolný voči UV žiareniu, jadro zo 100% latexu, kovová karabína
Bungee QUICKLOADER s karabínou, ktorá zaistí, že neskĺzne. Vhodné na bicykle,
kempovanie, strešné nosiče, ručné vozíky, karavany a všetko ostatné.
| Farba | červená, čierna |
| Šírka (cm) | 5 cm |
| Hmotnosť netto | 80 gram |
| Výška (cm) | 27,5 cm |
| Dĺžka | 80 cm |
| Dĺžka pri natiahnutí | 160 cm |
| Hĺbka (cm) | 3,5 cm |
| Názov výrobcu | RAKENNUSKEMIA OY |
| Email výrobcu | info@rakennuskemia.com |
| Adresa výrobcu | Kerkkolankatu 17, 05800 Hyvinkää, FI |